My TRZY

czyli Agata, Paulina, Zuzia...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-01-16 16:05:16

Zuzka17

Fantastik Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-09
Posty: 277
Punktów :   

Aly&AJ

Znacie ten zespół? bo ja tak i wgrałam moje ulubione muzyczki tego zespołu już na mp3 i się ciesze bo mam czego słuchać kiedy ide spać
ale wracając do rzeczy o której nie mówłam użądzam konkurs na najfajniejszy zespół  miesięcy!!!!  !!!!! !!!!!!!    !!!!!!!!!!

Chodzi w tym głównieo to żeby powiedzuieć mi jaki jest wasz ulubiony zespół ja wejdze albo na you tube albo na jakąś inna strąkę www i go przesłucham

A i jeszcze ogłaszam NKNS czyli NAJFAJNIEJSZY KONKURS NASZYCH SŁÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!           !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                         !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

idzie w nim o to że wymyślacie jakąś piosenkę ale nie ściągacie cały tekst z jakiejś piosenki znanego lub nie zespołu tylko same wymyślacie albo robicie mix czyli bieżecie kilka tekstów i mieszacie je  to proste za to będą nagrody typu SNWJBARBTCF  jeśli myślicie że te litery są na chybiuł trafił to się grubo mylicie to jest skrót od bardzo dużo słów
Tak więc wytężać mózgownice i do dzieła

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.administracjaumcs.pun.pl www.szczuryvs.pun.pl www.wwe-wrestling.pun.pl www.skoneyface.pun.pl www.muzykologia07.pun.pl