My TRZY

czyli Agata, Paulina, Zuzia...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-12-11 10:55:14

Zuzka17

Fantastik Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-09
Posty: 277
Punktów :   

kategorie

zrób Paulina kategorie zwierzaki przecież wszystkie mamy jakieś a więc sie przyda no nie ale ja tylko prosze (bardzo)

Offline

 

#2 2009-01-02 21:00:09

Zuzka17

Fantastik Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-09
Posty: 277
Punktów :   

Re: kategorie

dodam jeszcze że fajnie było by mieć kategorie Umowinki tam mogłybyśmy się umawiać np. na łyżwy na basen lub do kina a właśnie zapraszam was do mnie na łyżwy na basen i do kina na Madadascar 2 koleżanki opowiadały mi o nim i powiedziały że na początku jest smutny że łzy miały w oczach ze smutku ale potem z radości i śmiechu i w ogóle to mam wam tyle do powiedzenia stęskniłam się troche za wami ale wkr ótce się spotkamy przykro że w szkole a nie na którejś z tych wymienionych rzeczy ale no cóż życie nie jest z bajki
                                                                                                                                                                                                                                                                              lekko smutna Zuzka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.txcrashday.pun.pl www.polsriestudia.pun.pl www.gry-java.pun.pl www.pes10league.pun.pl www.greenstreetelite.pun.pl