My TRZY

czyli Agata, Paulina, Zuzia...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-01-02 21:55:31

Zuzka17

Fantastik Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-09
Posty: 277
Punktów :   

Tak czy NIe

Mam do was bardzo poważne pytanie czy chcecie założyć forum klasowe mój brat ( i siostra Paulini ja się zgodzi) by zrobili nam strone byśmy były THE BEST itd. jak będą robili coś przecikwo regulaminowi to będziemy wysyłać ostżeżenia jeśli po 3 ostżerzeniach nadal bedzie to robił to tego kogoś zbanujemy na kilkadni a potem sprawdzimy czy wycciągnoł jakies wnioski moge wam nawet pokazać jakby wyglądał taki rwegulamin oto pokaz:
REGUŁY KORZYSTANIA Z FORUM I OBJAŚNIENIA
1,prosimy aby być dla siebie wzajemnie miłym czyli nie obgadywać nie obrazać i używać zwrotów grzecznościowych takich jak "prosze" "dziekuję" i "przepraszam"
2.prosimy aby pisać tak "Szłam nad żółtą piaszczystą plażą." a nie tak "szlam nad zolta piaszczysta plaza" czyli używać "ó" "ż" "ć" "ś" "ę" "ą"
3.Nie pozwalamy ludzią z innych klas wchodzić na nasze forum
4.jeśli Admin prosi o usunięcie jakiegoś wątku lub postu masz to zrobić
5.można zgłaszać nowe propozycje do regulaminu i jak ktoś łamie go to powiedzcie to ADMIN-ą (administaratorą)
6.możesz dostać za złamanie regulaminu 3 ostżerzenia za czwartym razem informujemy że jesteś Zbanowany (wyrzucony z forum) na kilka dni a poten przywrócony jeśli historia ta powtóży się znowó zostajesz zbanowany na o jeden dzień więcej niż poprzednio itd.
7.jeśli ma się problem z regulaminem czy z forum nie rozumie się jego trzeba to koniecznie zgłosić do Admina a on ona wytłumaczy ci to czego nie rozumiesz
8.jeśli macie uzasadniony powód dla którego np. złamaliście reulamin powiedzcie go a może wam wybaczymy takie rzeczy
9.Najróżniejsze pomysły do ulepszenia forum podawać natychmiast np. nowe kategorie ciekawsze tło lub coś innego ale niezbyt mądre pomysły odżucamy natychmias

A teraz dziewczyny podaje pomysł na kategorie będą podzielone na DZIEWCZYNY, CHŁOPAKI I WSPÓLNE w tych pierwszych będą
SZKOŁA
MODA I URODA
SŁAWNI LUDZIE
NOWINKI
GRY
WYCIECZKI
WSZYSTKO I NIC
WAŻNE SPRAWY
FILMY
INSPIRAZJE-  MUZYKA TANIEC MALARSTWO FILMY INNE
Noi tu nie wiem czy się zgodzicie nawet jeśli zgodzicie sie na forum tu będzie potżebny jakiś kolejny Admin tylko że to musi być... CHŁOPAK daję słowo że nie pożałujemy bo która wie co chłopacy lubią pewnie że mają jakieś inspiracje i inne rzeczy które my lubimy ale lubią oni też rzeczy takie jak... no właśnie i nie wiadomo samochody i motory czy co nie wiadomo a jakiś chłopak będzie to wiedział jeśli nie bedzie dziwny a i jeszcze objaśniam podziały w kategori DZIEWCZYNY gadamy bez chłopaków no po prostu zrobimy taką jakaś blokade że np. tylko te które znają hasło np może to być 1928376455 prosty układ najmiejsza z największą w CHŁOPAKI  gadaja na tej samej podstawie chłopacy a na WSPÓLNE gadamy wszyscy i tu kategorie jak sie zgodzicie na oba ustalaliśmy bby je z chłopakiem
Noi nie wiem co więcej pisac ja znajdziecie jakiś kruczek to ja spróbuje go zlikwidować i bardzo proszę o zgode to jest dla mnire bardzo ważne
                                                                                                                                                                                                                                                                     starsznie zdruzgotana Zuzia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sportoweforum.pun.pl www.sab.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.souledge.pun.pl www.spambox.pun.pl